زرین ثمر برای افزایش فروش خود از دو سیستم همکاری در فروش استفاده می‌کند؛

1- بازاریابی ارجاعی (Affiliate Marketing):

یعنی بعد از عضویت رایگان در سایت به عنوان همکار فروش، یک کد و لینک مخصوص شما، به شما اختصاص خواهد یافت. شما با قرار دادن این لینک (که برای هر محصول نیز می‌تواند متفاوت باشد) در هر نوع شبکه‌های اجتماعی مثل اینستگرام، تلگرام، سروش، ایتا و … و یا در سایت و وبلاگتان و یا حتی ایمیلتان، مشتریان را به سمت ما هدایت می‌کنید. ما هم به شما به ازای هر خرید به شما پورسانت (فعلاً تا 5 درصد) پرداخت می‌کنیم (کلیک پرداخت ندارد). خیلی راحت و بی دردسر!

2- نمایندگی فروش شخصی (Personal Selling):

یعنی اینکه شما بعد از عضویت رایگان در سایت به عنوان همکار فروش و پس از ارسال درخواست نمایندگی فروش شخصی، یک کد تخفیف به شما اختصاص داده خواهد شد، شما با توجه به سفارشات خود، با آن تخفیف خرید می‌کنید و به قیمت سایت به همکاران، دوستان و آشنایان خود می‌فروشید. چون در این روش شما ابتدا خرید انجام می‌دهید و مستقیماً وارد معامله می‌شوید، بنابراین درصد بیشتری از روش اول نصیب شما می‌شود.

نکته: شما می‌توانید همزمان از هر دو روش استفاده نمایید.

 

توافق‌نامه

با ثبت نام برای عضویت در سیستم همکاری در فروش زرین ثمر (“برنامه”) ، شما موافقت می‌کنید که به شرایط و ضوابط زیر (که در ادامه به آن “شرایط خدمات” گفته خواهد شد) متعهد شوید.

زرین ثمر حق به روز رسانی و تغییر این شرایط خدمات را هر از گاهی بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می‌داند. هر ویژگی جدیدی که کارآیی و قدرت سیستم فعلی را افزایش دهد (همچون ساخت و بکارگیری ابزارها، قابلیت‌ها و منابع جدید) مشمول شرایط خدمات خواهد بود. ادامه استفاده از برنامه پس از هرگونه تغییر ، به معنای موافقت شما با این تغییرات است.

نقض هر یک از شرایط زیر منجر به بستن حساب کاربری شما و عدم پرداخت هرگونه پورسانتی خواهد شد که از نقض این شرایط حاصل شده باشد. شما موافقت می کنید که از این سیستم همکاری در فروش با مسئولیت خود استفاده کنید.

شرایط حساب

  1. برای عضویت در سیستم همکاری در فروش زرین ثمر باید 18 سال یا بیشتر داشته باشید.
  2. شما باید در ایران زندگی کنید تا همکار ما باشید.
  3. حساب کاربری شما باید توسط یک انسان ایجاد و مدیریت شود. حسابهای ثبت شده توسط “رباتها” یا سایر روشهای خودکار مجاز نیستند.
  4. برای تکمیل مراحل ثبت نام باید نام کامل قانونی خود را وارد کنید ، یک آدرس ایمیل معتبر و سایر اطلاعات درخواست شده را داشته باشید.
  5. اطلاعات ورود شما فقط توسط یک شخص باید استفاده شود – ورود به حساب کاربری شما توسط چند نفر مجاز نیست.
  6. شما مسئول حفظ امنیت حساب و رمز عبور خود هستید. زرین ثمر هیچگونه مسئولیتی در قبال آسیب یا خسارت ناشی از عدم رعایت این تعهد امنیتی ندارد.
  7. شما مسئولیت کلیه محتواهای ارسال شده و فعالیت‌هایی را که در حساب شما رخ می دهد، بر عهده دارید.
  8. یک شخص یا شخص حقوقی نمی‌تواند بیش از یک حساب کاربری داشته باشد.
  9. شما نمی توانید از سیستم همکاری در فروش برای اهداف غیرقانونی یا غیر مجاز استفاده کنید. در استفاده از این سرویس ، نباید هیچ قانونی را در حوزه قضایی خود نقض کنید (از جمله قوانین کپی رایت).

لینک‌ها، بنرهای تبلیغاتی در سایت، پیج، کانال، ایمیل یا سایر ارتباطات شما

پس از ثبت نام در سیستم همکاری در فروش زرین ثمر ، یک کد ارجاع منحصر به فرد به شما تعلق می گیرد. شما مجاز به قرار دادن پیوندها، بنرها، یا سایر موارد گرافیکی (که با کد ارجاع شما در سایت ما ارائه شده است)،در ایمیل ها یا سایر ارتباطات خود هستید. ما دستورالعمل ها ، استایل‌های لینک و موارد گرافیکی را برای لینک دادن به زرین ثمر در اختیار شما قرار خواهیم داد. ما ممکن است در هر زمان و بدون اطلاع قبلی طراحی بنرها و موارد گرافیکی را تغییر دهیم ، اما ابعاد تصاویر را بدون اطلاع‌رسانی مناسب تغییر نخواهیم داد.

برای پیگیری دقیق ، گزارش دهی و همچنین تعرفه پورسانت ارجاع شما ، ما فرمت‌های خاصی را جهت لینک دهی در اختیار شما قرار می‌دهیم تا در تمام پیوندهای سایت شما با زرین ثمر استفاده شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که هر یک از پیوندهای بین سایت شما و زرین ثمر به درستی از آن فرمت خاص استفاده می‌کند. پیوندهایی به زرین ثمر که طبق این توافق نامه در سایت شما قرار داده شده‌اند و از این فرمت‌های خاص به درستی استفاده می‌کنند ، به عنوان “لینک‌های استاندارد” یاد می شوند.

شما فقط با توجه به فروش کالای زرین ثمر که مستقیماً از طریق لینک‌های استاندارد انجام می شود، هزینه ارجاع خواهید گرفت.

زرین ثمر هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه مشکلی که به علت استفاده‌ی نادرست از لینک‌های استاندارد، یا به علت اشتباهات تایپی در لینک‌های استاندارد، توسط شما و اشخاص ارجاع داده شده ایجاد شود نخواهد داشت و هیچ تعهدی در قبال کاهش مقادیر یا مبالغ حساب کاربری شما ناشی از این قبیل مشکلات نخواهد داشت.

پیوندهایی ارجاع شما باید مستقیماً به صفحه یا محصول تبلیغ شده اشاره کنند.

هزینه های ارجاع / کارمزد و پرداخت

شرط لازم برای دریافت هزینه‌ی ارجاع، این است که مشتری باید با لینک‌های استاندارد ارائه شده از طریق سایت، ایمیل، شبکه‌های اجتماعی یا سایر ارتباطات شما وارد سایت https://zarrinsamar.ir شده و سفارش و خرید کالا را در آن جلسه “تکمیل کنند”. طبیعتاً چنانچه سفارشی پرداخت نشده باشد، حتی اگر بخاطر مسائل مربوط به “ذخیره‌سازی و کش اطلاعات” در پنل شما آمده باشد، پورسانت مربوطه تأیید نخواهد شد.

ما فقط در ازای پیوندهایی که به طور خودکار توسط سیستم های ما ردیابی و گزارش می شوند، پورسانت پرداخت خواهیم کرد. اگر کسی گفت که خریدی را پرداخت و تکمیل کرده است، یا اگر کسی بگوید کد ارجاع را وارد کرده است، در صورتی که توسط سیستم ما رهگیری و ثبت نشده باشد، پورسانتی به آن تعلق نگرفته و پرداخت نخواهد شد. ما فقط می توانیم پورسانت‌هایی را پرداخت کنیم که مربوط به تراکنش‌ها و معاملاتی باشند که حاصل لینک‌های استاندارد با فرمت صحیح (که به طور خودکار توسط سیستم‌های ما قابل ردیابی هستند) باشند.

چنانچه یک مشتری قبلاً با لینک ارجاع یک همکار فروش وارد سایت شده باشد اما خریدی انجام نداده باشد، سپس مجدداً با لینک ارجاع همکار دیگری وارد سایت شده و خریدی انجام داده باشد، پورسانت به لینک ارجاع دوم (لینک مؤثر) که خرید با آن، تعلق خواهد گرفت.

شما در ازای مبالغ خرید مشتریانی که توسط لینک شما برای اولین بار خرید نمایند، مبلغی به عنوان پورسانت دریافت می‌نمایید، چنانچه رتبه‌ی شما کمتر از “استاد” باشد، برای دریافت مجدد پورسانت لازم است مشتری مجدداً از لینک شما وارد شود. پس مشتریان خود را تشویق به خرید نمایید.

بعد از اینکه همکار فروش در سیستم زرین ثمر به رتبه‌ی “استاد” رسید، پس از آن به خرید‌هایی که توسط مشتری ‌های ارجاع داده شده انجام می‌پذیرد، حتی اگر دفعات بعد مجدداً از لینک ارجاع وارد نشوند، تا زمانی که سیستم همکاری در فروش زرین ثمر فعال باشد، پورسانت تعلق خواهد گرفت.

نگران نباشید، سیستم رتبه بندی به صورتی تنظیم شده است که شما در صورت داشتن انگیزه‌ی لازم، ممکن است در عرض یک روز به رتبه‌ی عالی برسید!

مبالغ پورسانت‌ها در بخش راهنمای پنل همکاری در فروش قابل مشاهده است.

ما حق عدم تأیید پورسانت های بدست آمده از طریق تقلب، فعالیت غیرقانونی، فروش مشکوک یا روش‌های بازاریابی مشکوک را برای خود محفوظ می دانیم.

پرداخت ها فقط زمانی شروع می شوند که بیش از 50 هزار تومان درآمد ارجاع تأیید شده کسب کرده باشید. اگر درآمد ارجاع شما هرگز از آستانه 50 هزار تومان عبور نکند، پورسانت شما پرداخت نمی شود (مگر اینکه تصمیم بگیرید همکاری با ما را قطع کنید و تسویه حساب انجام شود). ما فقط مسئول پرداخت درآمدهایی هستیم که از آستانه 50 هزار تومان عبور کرده‌اند.

واریز خودکار پورسانت‌های دریافتی شما (که از مرز 50 هزار تومان گذشته باشد) در سه روز پایانی هر ماه انجام می‌شود. چنانچه شما مبلغی بیش از 500 هزار تومان پورسانت کسب کرده باشید می‌توانید درخواست واریز دهید.

پورسانت‌هایی را که به کیف پول انتقال می‌دهید، قابل پرداخت و یا برگشت مجدد به بخش پورسانت‌ها را ندارند. تنها در صورتی مبالغ را به کیف پولتان انتقال دهید که بخواهید از وب سایت زرین ثمر خرید نمائید.

خود را به عنوان یکی از همکاران فروش یا بازاریاب زرین ثمر معرفی کنید

ارتباط بین شما و زرین ثمر تنها به مواردی مربوط می‌شود که در این توافق نامه به آن اشاره شده است. لذا چنانچه شما در جایی این ارتباط را به شکلی دیگر نمایش دهید، مثلا بگویید یکی از مدیران یا سهامداران زرین ثمر هستید، یا مدیر فروش و یا هر چیز دیگری بجز “همکار فروش” و “بازاریاب” هستید، ممکن است باعث خاتمه دادن به همکاری شما با زرین ثمر گردد. ما و شما هیچ‌گونه وابستگی و ارتباطی بجز یک “سایت” و یک “بازاریاب” نداریم.

چنانچه حساب کاربری‌ای غیرفعال باشد، پس از 2 ماه از سیستم حذف و تسویه حساب خواهد شد.